Pereiti prie turinio

Parduodamas Muzikos Projektas


Rekomenduojami pranešimai

Atsižvelgent į tai kiek darbo įdėta su SEO,su saugumu,dizainas,domenas ir kitos smulkmenos kaip reklama reklaminiais skydeliai bent jau ~180-200 manyčiau.

Nes galiu pasakyti kiek išleista jaigu domina.

 

Jai kaina netinka galima derėtis juk visi mes žmonės.Gal būt perdaug uždėjau? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti nemačiau bet .psd niekas neturi :) o antrajojo išvis niekas neturi ir antras manau yra gražesnis,labiau modernesnis negu pirmas.Tai kaina nekrenta tikrai,nes web turi dizaina,nebūtina turėti du dizainus :D.

 

Žinai todėl ir apsirūpinai kiek įimanoma apsaugom,phpfusionas yra lengvai valdomas,taipogi su juo irgi nemažai projektų sekmingai laikosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaigu reike galėčiau ir atidaryti tinklapį,tačiau tinklapyje buvo pratrintos visos šaukyklos žinutės bei forumo pranešimai,kadangi mes ruošėmės naujam web atidarymui,su nauju dizainu atsijauninę.

 

Jaigu norit kad atidaryčiau apžiūrėjimui jums,parašykit AŽ arba Čia :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti brolau :) viskas talpinta į zippyshare arba į 4shared,nebent per klaidą lankytojas įkėlė i failai.lt dainą per pateikimą ir mes nepamatėt to.

Failai.LT netgi Acc neturiu :D bei pačiam labai nepatinka iš ten siųstis kai laukti po 1000sec. būna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko jis nesvaigsta, aš gi pats visa jūsu web ištratinau, o dizaina pašarinau :D Ir nereikia tik meluot FanatiC, visa DB kopija guli pas Nepą, ir vient tik per tavo ilga liežuvi, supporte priskiedei apie mane įvairiu nesamonių ir panašiai. Vaiku išvadinai kai žymiai už tave vyresnis esu. Ir sakai antrojo dizaino niekas neturi, manai nesimokama is klaidų? Gal dabar kažkas nepasiskelbė ilindęs??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Domenas daugiau,dizainas nežinok kiek :) o visą kita patikėk daugiau nei tu kainuoja,turėtum daug maž kainose orentuotis bet matau kad nelabai.

Www.Mp3World.LT Šelmiz pardavė už ~150 pažiūrėk kas ten...

 

Graziai, pateikus galima ir kate maise uz tukstancius parduot :).

 

Bet siaip tavo puslapys grazus, tvarkingas bla bla bla ir panasiai,bet jeigu nebus lankomumo nemanau kad bus susidomejusiuju. Butu geras lankomumas tada tikrai be problemu parduotum ir dar + butum :(. Anyway sekmes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Domenas daugiau,dizainas nežinok kiek :) o visą kita patikėk daugiau nei tu kainuoja,turėtum daug maž kainose orentuotis bet matau kad nelabai.

Www.Mp3World.LT Šelmiz pardavė už ~150 pažiūrėk kas ten...

ach šelmiz pardavė mp3world o man atrodo kad aš, iš tiesu aš pardaviau ir ne jis ir ne už tokia kaina o už mažesnė biški :)

 

Bėje tingėjau redaguot žinute pirma

Išdėstymo 0 viskas kaip paprastam fusione

naujienos jau ant tiek taip nusibode kad šakes ka neturi vaizduotes ar sugalvoji ir negali padaryt nes dbr biskas simple nieko gero šiaip nematau nesilankyčiau tokiam tinklapyje tikrai

jai žinai skambėk tinklapi nuaik pažiurėk kaip ten kas aš jau geriau ten vip užsisakysiu ir siusiuosi muzika pažiurėk kaip ten viskas simple bet už tat viskas patogu šviesu neatsibosta spalvos ir pnš o čia tamsu tamsu...

Ir taip iš tiesu nedaug padirbėjai čia darbo lb dar daug žinau per daug komentuoju nes pats daug ko nepabaigiu bet už tat primastau visko :)

Na sekmės parduodant tikiuosi pasiseks :(

 

Edit: mp3world normali kainą suma už dizaina,domena ir man rodos 20 ar 30 lt už darba tai viskas normaliai čia gavosi aisq mažiau bet vistiek :)

Redagavo nepas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ach šelmiz pardavė mp3world o man atrodo kad aš, iš tiesu aš pardaviau ir ne jis ir ne už tokia kaina o už mažesnė biški :)

 

Bėje tingėjau redaguot žinute pirma

Išdėstymo 0 viskas kaip paprastam fusione

naujienos jau ant tiek taip nusibode kad šakes ka neturi vaizduotes ar sugalvoji ir negali padaryt nes dbr biskas simple nieko gero šiaip nematau nesilankyčiau tokiam tinklapyje tikrai

jai žinai skambėk tinklapi nuaik pažiurėk kaip ten kas aš jau geriau ten vip užsisakysiu ir siusiuosi muzika pažiurėk kaip ten viskas simple bet už tat viskas patogu šviesu neatsibosta spalvos ir pnš o čia tamsu tamsu...

Ir taip iš tiesu nedaug padirbėjai čia darbo lb dar daug žinau per daug komentuoju nes pats daug ko nepabaigiu bet už tat primastau visko :)

Na sekmės parduodant tikiuosi pasiseks :)

 

Edit: mp3world normali kainą suma už dizaina,domena ir man rodos 20 ar 30 lt už darba tai viskas normaliai čia gavosi aisq mažiau bet vistiek :D

 

 

dizainas pažiūrėk koks simple ten,domenas išvis nusibodęs,visa kita tiek pat verta kiek ir mano,o dizas pertamsus tai nesutinku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...