Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

http://anti-one.lt/sena/logo.jpg

Sveiki, norėčiau pasiteirauti už kiek vertėtų parduoti šią idėja?

 

Ją galite rasti:

 

anti-one.lt(naujoji, kuriai labai truko laiko atsiskleisti, todėl yra tik kelios naujienos)

anti-one.lt/sena (senoji(įžymioji versija), kuri buvo lankoma daugybės žmonių, kurioje daug įrašų...)

 

Tai svetainės, kurios klestėjo nuo liepos, spalio mėnesiais (imtinai), kadangi administratorius yra moksleivis ir šiame projekte jis dirbo vienas, jo idėja virto neatnaujinamu portalu, todėl lankomumas po truputį ėmė kristi. Nuo pat portalo atsidarymo nebuvo perkamos jokios reklamos. Mes turėjome tikslą parodyti visuomenei, kokią žalą jaunimui daro portalas one.lt.

 

Štai pateikiu skaitliukus, stats.lt galit pažiūrėti koks lankomumas buvo liepos, spalio mėnesiais (imtinai).

http://www.stats.lt/counter13463.html

 

Tik neterškit temos su offtopic komentarais(pvz.: one.lt jėga, anti-one.lt pavydi onei ir pan...), nes aš jūsų tik prašau įvertinti, arba galit parašyt kiek jūs duotumėt už tokį projektą... Man jūsų nuomonė labai svarbi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na jei jau be one.lt nebematai nieko kito internete, tai tau, jaunuoli, siulyciau ieskotis pagalbos.

 

One.lt yra socialinis tinklas. One.lt naudoju tik tiek, kad su draugais susikomunikuot. O jeigu tu nusistatęs prieš socialinius tinklus, tai čia jau tavo bėdos. Siūlyčiau dar nusipirkti anti-facebook.com

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tu jo turini vartei?

nes tikrai pavarcius matos kad daugoka vaiku su psichine negalia ;]

su psichine negalia zmoniu galima rasti i kieme, gatveje, parduotuveje.. ir pansiai ir pansiai, tai nejaugi dabar ir ten nebeeiti? :)

 

Niekas negalit įvertinti anti-one.lt projekto? ;)

 

nera cia ka vertinti.

Redagavo lifesound
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idėją vargu ar parduosi. Gerai lankomą tinklapį - taip, kad ir apie ką jis būtų. Bet vargu ar šio puslapio vertė šiuo metu didelė.

O diskusijos apie one gėrį ar blogį yra tokios beprasmės, kad gal susilaikysiu.

Redagavo totis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip toks dalykas kaip tiesioginė antireklama ar kažkas panašaus nėra leidžiama manau. Čia kaip pvz padarai anti-petras.lt ir varai, koks mano kaimynas Petras blogas, koks jis asilas, kaip aš jo nekenčiu, kaip jo nekenčia ir kiti mano kaimynai ir t.t... Be to svetainė tiesiog beprasmė ir abejoju, ar kam tikrai padeda. Jei jau yra tikrai kenčiančių, tai tegu kreipiasi į priklausomybės ligų centrą ;]

Beje, nieko labai blatno tam projekte nėra ir iš turinio matosi, kad pats autorius nemažai praleidžia toj onėj, gal net daugiau už kitus lankytojus ;) Projektas nevertingas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
one.lt tik traumuoja vaikus, jei dvylikamečiai vaikai, kad pasirodytų prieš kitus fotkinasi pusnuogiai, tai čia nieko gero....

 

Prie ko čia tas one.lt, tuomet sakykit internetas traumuoja vaikus, reikia skirt speciales tarnybas, kad palaikytu tvarką ar panašiai. Kaip man kitaip susirašyt su draugais užsienyje, jeigu jie naudoja tik one.lt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu jūs labiau išplėtojot temą apie one.lt gėrį ir blogį, o aš prašiau tik vertę, šiaip kaip jau sakau, tai administratorius dirbo vienas, jis nėra html meistras, o tik mėgėjas, norėjęs parodyti kas yra one.lt ir kaip tai kenkia jaunimui... O dėl minties, tai, jei bet kuris įdėtų dalelę tai, ką turi prieš one.lt - manau šis web sublizgėtų... Be to, nuo laiškų anplūdžio pirmąjį gyvavimo mėnesį administratorius sunkiai atsilaikė, nes kasdien gaudavo 30-50 laiškų su pasiūlymais įdėti kokią nors naujieną ar foto, ir apie 100-150 laiškų su kritika, keiksmažodžiais ir one.lt aukštinimu, bei grasinimais, kad jam nebeilgai beliko gyvent :) . Aišku, buvo ir tokių, kurie išsakė savo nuomonė be jokių keiksmažodžių ir pan... Tai vat, aš čia ir nesiūlau jums "gatavo" projekto, aš siūlau tik jį perimti iš administratoriaus ir toliau plėtoti anti-one.lt gyvavimą, be to, mano manymu ir domenas geras tokiai idėjai... tai va, o dabar daugiau laukiu su apytikrėmis kainomis, už kiek siūlytumėt tokį projektą dėt į aukcioną, nes aš šitoj srity nelabai nusimanau ;)

Redagavo iBol1ty
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskusija be galo... ;) Kas kaip moka, tas taip bendrauja, kas kaip moka, tas taip pinigus suka. Koks blyn skirtumas, kas kur sėdi, kas rašo sms ar gyvai susitinka. Kas veliasi į šitą diskusiją (kieno mąstymas geresnis) yra visiški kvailiai. Tad jei nesi toks, aplenk temą ir duok kvailiams pasikapot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...

Pirmieji, kas suvokė kad one.lt yra š*das, buvo LABAI kieti, be sarkazmo.

 

Visi kiti tiesiog tai sako, skelbia ir panašiai, nes mano kad tai kieta. Bet dabar, kai tai daro daug žmonių, tiesiog yra vaikiška.

 

One.lt iš tikro nėra š*das, bet toks yra požiūris į jį.

 

Požiūris viską keičia.

 

Man toks projektas ne prie širdies, nes tiesiog tai yra vaikiška.

 

Labai įmanoma, kad mano ir projekto autoriaus nuomonės nesutaps. Taip pat įmanoma, kad jis mintimis, žodžiais ar darbais nusidės mano atžvilgiu. Tokiu atvėju, tikiuosi, kad dievas jam šito neatleis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirmieji, kas suvokė kad one.lt yra š*das, buvo LABAI kieti, be sarkazmo.

 

Visi kiti tiesiog tai sako, skelbia ir panašiai, nes mano kad tai kieta. Bet dabar, kai tai daro daug žmonių, tiesiog yra vaikiška.

 

One.lt iš tikro nėra š*das, bet toks yra požiūris į jį.

 

Požiūris viską keičia.

 

Man toks projektas ne prie širdies, nes tiesiog tai yra vaikiška.

 

Labai įmanoma, kad mano ir projekto autoriaus nuomonės nesutaps. Taip pat įmanoma, kad jis mintimis, žodžiais ar darbais nusidės mano atžvilgiu. Tokiu atvėju, tikiuosi, kad dievas jam šito neatleis.

 

Maziau zoles rukyk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galima ir anti-mirc.lt , anti-skype.lt pakurt , tai juk irgi bendravimo sistemos. Taip tai projektas nieko nevertas , o adminas kazkaip keistai elgias. Bijo būt nepripažintas , todel kalba 3 asmeniu.

 

 

Pakurk... Man įdomu ką tu į savo tuos projektus dėsi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...