Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Na kadangi jau ne man vienam taip nutiko ,tai speju jau daug kas sunerimo,kadangi zebros vartotojams LABAI sunkaii uzkrauna tinklalapius uz europos ribu, Per pastaraja savaite tiesiog nekreipiau daug demesio,bet sendiena jau visiskai kaikuriu nebeuzkrauna svetainiu kurios randasi amerikos serveriuose. Skambinau i info ,perkrove linija taciua niekas nepasikeite, bet kiek teko skambinti ,tai tik sendiena kazkodel paklause ,kad patikrinciau greiti per www.matuok.lt na gal cia siaip sugalojo,bet sutapimas. Taigi gal kad turit tikslesnes info kas cia nutiko ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksčiau būdavo užkrauna po vieno, dviejų F5 paspaudimų, dabar reikia kokių 10 kart spausti. Beto sumažėjas greitis į užsienį.

 

Galėtų jie bent viešai paskelbti, kad kažkas nutiko ir kad stengias sutvarkyti, o tai dabar net paskambinus į apternavimo liniją jie nieko nežino.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tikiuosi pades :lol:

Čia ne kompų nustatymai kalti manau, bet gal kam padės... Man išvis kai kurių web neatidaro, nors ir 100 kartu refreshinant

 

Čia turbūt problemos tiem kas naudojasi naujaisiais planais :/

Ir šiaip dns yra 212.59.1.1 ir 212.59.2.2

Redagavo eXPy
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Čia ne kompų nustatymai kalti... Man išvis kai kurių web neatidaro, nors ir 100 kartu refreshinant

 

Čia turbūt problemos tiem kas naudojasi naujaisiais planais :/

Kalti Zebro DNS serveriai, kurie kažką supainioja, pakeičiau DNS adresus į link duotuosius ir lygtais padėjo :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn.. man ta problema jau menesi gal! O jie sukos man aiskina, kad negali taip buti ir kad problemos turbut pas mane pc. Tai kenciu dantis sukandes kol bus laiko windowsam perrasyt.

 

bet tai kaip zasiukai, garantuotai zino, kad turi bedu ir kad problema masine, o kai paskambini slangom apsimeta.. Net su paciais meistrais snekejau, tai man liepe screenshotus daryt, trace'inti, lemputes skaiciuot (kuriu nera) ir dar kazka :lol: As jiem atsakau kaip visada: As interneta uzsisakiau, tai jis turi veikt man, o lemputes patys ir skaiciuokit.

 

Blyn mesiu vel as jiem skambuti, kompensacijos reik prasyt :D Jie garantuoja 93% uptime berods.. O man kas penkto saito nevercia..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Blyn.. man ta problema jau menesi gal! O jie sukos man aiskina, kad negali taip buti ir kad problemos turbut pas mane pc. Tai kenciu dantis sukandes kol bus laiko windowsam perrasyt.

 

bet tai kaip zasiukai, garantuotai zino, kad turi bedu ir kad problema masine, o kai paskambini slangom apsimeta.. Net su paciais meistrais snekejau, tai man liepe screenshotus daryt, trace'inti, lemputes skaiciuot (kuriu nera) ir dar kazka :lol: As jiem atsakau kaip visada: As interneta uzsisakiau, tai jis turi veikt man, o lemputes patys ir skaiciuokit.

 

Blyn mesiu vel as jiem skambuti, kompensacijos reik prasyt :D Jie garantuoja 93% uptime berods.. O man kas penkto saito nevercia..

nu tai pasikeisk gi DNS'us, kaip parode, ir baigsis bedos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...