Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

www.eastbay.com asmeniskai nesu isbandes to saito, bet mano nuomone labiau ten apsimoketu siustis iskart dideliais kiekiais.. mazdaug minimum kaip 5 prekes.. nes atsiuntimas uz pirma preke 50$~ o uz sekancia +1.68$~.. jei kam teks siustis praneskis ydomu butu kaip ten patikima ar ne :lol: bet manyciau jog patikima nes ten daugiau kaip parduotuve o ne atskiru pardaveju prekes.. :D

Redagavo Vytukasss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.eastbay.com asmeniskai nesu isbandes to saito, bet mano nuomone labiau ten apsimoketu siustis iskart dideliais kiekiais.. mazdaug minimum kaip 5 prekes.. nes atsiuntimas uz pirma preke 50$~ o uz sekancia +1.68$~.. jei kam teks siustis praneskis ydomu butu kaip ten patikima ar ne :lol: bet manyciau jog patikima nes ten daugiau kaip parduotuve o ne atskiru pardaveju prekes.. :D

Hohoh, nesveikai, jei čia tikrai siunčia... Viskas gan pigiai!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Tai zmones nieks nebandet siusti is www.eastbay.com ??

 

 

Nes man toks klausimelis iskilo.. http://www.eastbay.com/content/custserv/he...ping_info/Q--2/ paejus i apacia matot kainas siunciant i europe.. ir kaip ten su tuo prekiu skaiciumi.. ar siunciant tarkim jordano tokias pat 4 maikes uz kiekviena kita maike po 1.99$ damoket? ar tiesiog siunciant skirtingu rubu tik svarbus rubu skaicius?? jei kas esat siunte ar bent susigaudot padekit truputi ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 1 mėnesio...

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...