Pereiti prie turinio

Parduodami domenai


Rekomenduojami pranešimai

Taigi, parduodami domenai:

uzeik.lt (PR3) ~650-700 lankytojų per mėnesį.

Registruotas: 2005-08-25

Galioja iki: Rugpjūčio 23, 2008

Siūlyti kainas tik nuo 600 litų.

 

war.lt (PR0) ~100-130 lankytojų per mėnesį.

Registruotas: 2005-09-06

Galioja iki: Rugsėjo 4, 2008

Siūlyti kainas tik nuo 200 litų.

 

weed.lt (PR0) Lankomumo neturi.

Registruotas: Gegužės 2, 2007

Galioja iki: Balandžio 30, 2008

Siūlyti kainas tik nuo 70 litų.

 

moneymakersblog.net (PR0) Lankomumo neturi.

Registruotas: Gegužės 8, 2007

Galioja iki: Gegužės 6, 2008

Siūlyti kainas tik nuo 20 litų.

 

hornyteenbabes.net (PR0) Lankokumo neturi.

Registruotas: Gegužės 21, 2007

Galioja iki: Gegužės 19, 2008

Siūlyti kainas tik nuo 10 litų.

 

DOMENŲ uzeik.lt ir war.lt SEDO mėnesinė statistika - http://tornado.ktu.lt/~beaver/stats.PNG

Visi šie domenai yra registruoti serveriai.lt

Redagavo William
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepykit, bet sunku susilaikyt nesijuokus biggrin.gif No offense, tiesiog patys siūlydami suprantat, kad siūlot nesąmonę, bet vis tiek tai darot smile.gif

 

O tai tu tikies gauti 2500lt kaip kitur esi parases? :D

 

Man jis tiek vertas atrodo, tai tiek ir pasiūliau.

 

Vis dėlto pradinės kainos nenurodęs buvai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, bet sunku susilaikyt nesijuokus :D No offense, tiesiog patys siūlydami suprantat, kad siūlot nesąmonę, bet vis tiek tai darot :D

Tu neparašej kiek tu tikiesi gauti, todėl ir siūlo tokias kainas, nesitikėk kad iš karto pasiūlys 200lt, nors gal tu parduotai už mažiau, todėl ir pradeda nuo mažų sumų :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet sutikite, kad uzregistruoti .lt subdomena yra brangiau nei 30Lt. Taipogi - domeno perdavimas uzims daugiau zmogaus darbo laiko, nei galima nupirkti uz 30Lt. Tad paprasciau (jei domenas bevertis ir nereikalingas) butu tiesiog palikti domena likimo valiai kol expirintusi :D Mano supratimu - vidutine zmogaus darbo valanda Lietuvoje kainuoja 50Lt. Domeno registracija kainuoja 35Lt, laikas reikalingas domena parduoti taipogi nebus mazesnis nei 2 val. (nepamirskim ir saskaitos tikrinimo, ir perrasymo proceduros, ir komunikavimo), tad nelogiska butu siulyti maziau nei 135Lt kaip pradine kaina ir tai tik tuo atveju, jei domenas vertas 0Lt, taciau pirkejui jo kazkodeltai prireike.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet sutikite, kad uzregistruoti .lt subdomena yra brangiau nei 30Lt. Taipogi - domeno perdavimas uzims daugiau zmogaus darbo laiko, nei galima nupirkti uz 30Lt. Tad paprasciau (jei domenas bevertis ir nereikalingas) butu tiesiog palikti domena likimo valiai kol expirintusi :D Mano supratimu - vidutine zmogaus darbo valanda Lietuvoje kainuoja 50Lt. Domeno registracija kainuoja 35Lt, laikas reikalingas domena parduoti taipogi nebus mazesnis nei 2 val. (nepamirskim ir saskaitos tikrinimo, ir perrasymo proceduros, ir komunikavimo), tad nelogiska butu siulyti maziau nei 135Lt kaip pradine kaina ir tai tik tuo atveju, jei domenas vertas 0Lt, taciau pirkejui jo kazkodeltai prireike.

Ne visiškai, bet tenka sutikti su tamsta. Na ką aš galiu pasakyti, kai šio forumo auditorijos (spėjimu mano) ~80% yra jaunesni nei 18, savų pinigų neuždirba arba uždirba minimaliai, taigi jie neturi iš ko siūlyti normalią sumą. Iš likusių 20% tik koks 10% domisi tuo dalyku ir tik kokie 5% rimtai ir pagalvok, gi mes lietuviai, negi permokėsi? Mėgins gi už centus nupirkt viską :D Už tą domeną iš rimtų asmenų esu gavęs rimtų pasiūlymų, nors dar tik šimtai, o ne tūkstančiai, bet kas man. 40 litų per metus galiu skirt išlaikymui, nes žinau, kad su kiekvienais metais jų vertė tik auga.

 

Tai tiek mielieji. Vis dar lauksiu rimtų pasiūlymų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi supranta kiek kainuoja domenas.

Bet jei parashyta siulykit kainas tai visi supranta kad gali siulyt.

 

Dabar kiek verta darbuotojo 1 valanda. 50LT 400LT per diena, kazkaip as labai abejoju kad tiek yra pas mus lietuvelej.

Domena parduot 2val? is kur? nebent akmens amziaus interneta turi ir klavietura is kaulu pats issidrozei.

o seip kaina 135LT kai domenas tik uzregsitruotas nera uz ka moket nebent tai yra firmos vardas ar dar kas kurio tau butinai reikia. Nors aisku pas lietuvuvoj prisigalvoja visi iseiciu su - raidem ir t.t.

o domeno is vis nei pratest nei parduot tai grynas lietuvio poziuris nei as turesiu nei kaimynas tures.

nu bet anyway, sekmes pardavinejant domenus.

:D

 

Na bet sutikite, kad uzregistruoti .lt subdomena yra brangiau nei 30Lt. Taipogi - domeno perdavimas uzims daugiau zmogaus darbo laiko, nei galima nupirkti uz 30Lt. Tad paprasciau (jei domenas bevertis ir nereikalingas) butu tiesiog palikti domena likimo valiai kol expirintusi :D Mano supratimu - vidutine zmogaus darbo valanda Lietuvoje kainuoja 50Lt. Domeno registracija kainuoja 35Lt, laikas reikalingas domena parduoti taipogi nebus mazesnis nei 2 val. (nepamirskim ir saskaitos tikrinimo, ir perrasymo proceduros, ir komunikavimo), tad nelogiska butu siulyti maziau nei 135Lt kaip pradine kaina ir tai tik tuo atveju, jei domenas vertas 0Lt, taciau pirkejui jo kazkodeltai prireike.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visiškai, bet tenka sutikti su tamsta. Na ką aš galiu pasakyti, kai šio forumo auditorijos (spėjimu mano) ~80% yra jaunesni nei 18, savų pinigų neuždirba arba uždirba minimaliai, taigi jie neturi iš ko siūlyti normalią sumą. Iš likusių 20% tik koks 10% domisi tuo dalyku ir tik kokie 5% rimtai ir pagalvok, gi mes lietuviai, negi permokėsi? Mėgins gi už centus nupirkt viską :D Už tą domeną iš rimtų asmenų esu gavęs rimtų pasiūlymų, nors dar tik šimtai, o ne tūkstančiai, bet kas man. 40 litų per metus galiu skirt išlaikymui, nes žinau, kad su kiekvienais metais jų vertė tik auga.

 

Tai tiek mielieji. Vis dar lauksiu rimtų pasiūlymų.

Tai pateik tų "rimtų asmenų pasiūlymą", kad būtų galima orientuotis kainose. Nes dabar gaunasi, ne "Siūlyk kainą", o "Atspėk kainą didesnę, nei man pasiūlė) + šioje temoje matosi http://www.uzdarbis.lt/index.php?showtopic...45&hl=uzeik kaip tau sekėsi sulaukti "rimtų pasiūlymų", kai aukciono pradinė buvo 100,-Lt. Tad apie kokius šimtus tu kalbi? Nebus dar vienas oro burbulas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

Sunku yra pardavinėti brangų daiktą forume, kuriame lankosi mažamečiai kuriems mamos duoda ant pietų du litus. Nesakau, yra ir rimtesnių žmonių, bet.. kokia tikimybė, kad vienas iš rimtesnių verčiasi domenais ir dar + jam patinka domenas? Pagalvok. Ne joks burbulas ten toje temoje, tiesiog buvo įdomu pažiūrėti kiek pasiūlys, aš 2006 pradžioje sulaukęs buvau 600 LT pasiūlymo, o pabaigoje metų tie patys asmenys skambinosi ir siūlė 900 LT. Jis jums gali ir neatrodyti vertas tiek daug, nes neturite konkrečios idėjos, o jie gal turėjo ir turėjo gerą planą kaip pasipelnyti iš šio domeno, turiu tą planą ir aš, bet tiesiog neturiu laiko ir juolab nekišiu pinigų ten, kur po to net nebus laiko prisėst ir viską vis updatint, upgradint sistemą, etc.

Redagavo William
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku yra pardavinėti brangų daiktą forume, kuriame lankosi mažamečiai kuriems mamos duoda ant pietų du litus. Nesakau, yra ir rimtesnių žmonių, bet.. kokia tikimybė, kad vienas iš rimtesnių verčiasi domenais ir dar + jam patinka domenas? Pagalvok. Ne joks burbulas ten toje temoje, tiesiog buvo įdomu pažiūrėti kiek pasiūlys, aš 2006 pradžioje sulaukęs buvau 600 LT pasiūlymo, o pabaigoje metų tie patys asmenys skambinosi ir siūlė 900 LT. Jis jums gali ir neatrodyti vertas tiek daug, nes neturite konkrečios idėjos, o jie gal turėjo ir turėjo gerą planą kaip pasipelnyti iš šio domeno, turiu tą planą ir aš, bet tiesiog neturiu laiko ir juolab nekišiu pinigų ten, kur po to net nebus laiko prisėst ir viską vis updatint, upgradint sistemą, etc.

klausyk, rimtuoli, pats pamastyk, kiek tu rimtas, jei orientacines kainos nesakai is karto? šakės... skaityk nueini i kokia rimta firma, nu, pvz... tu nori kokia signalizacija isivesti. tai ka, jie gal klaus kiek siulai? jie paskaiciuos, pasakys savo kaina, o ten ar nusideresi, ar ne, jau tavo reikalas butu. tai tas pats ir cia, bent jau principas tikrai toks pat

ar kad ir masina kokia brangia pirktum... jie irgi, nurodo kainas jei rimtai i ta reikala ziuri

Redagavo Komandoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kam jus cia rasto ir aiskinat kaip zmogui daryt ir kaip sprest.

Jei pasake, kad jusu sumos juokingos (Jos ir yra juokingos.) tai, kam dar jam aiskint kaip elgtis ?

Juk nerase, kad cia aukcionas. Buvo parasyta, kad parduoda, o kiek daug protingas sumas pasiulysit ir ivertinsit prakes verte cia jau jusu problemos.

Anayway maziau kalbu daugiau darbu. Cheers.

(Sorry uz off)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už palaikymą Jysc, gryną tiesą žmogus pasakė, kaip ir visose temose, kaip visada, lietuviai tik ir žiūri kaip prisi**st atsiprašant. Aš ne koks mažas vaikas kuriam verkiant reikia pinigų ir kaip kiti nepradėsiu kas dieną nuleidinėt kainų ar dar kažko, ar pirkti yra jūsų reikalas, daugiau komentarų nebereikia - ačiū. Laukiu daugiau pasiūlymų. Kažkas už uzeik.lt 150 LTL siūlė tai atmesiu pasiūlymą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Domenai tikrai neprasti ir mano nuomone yra gan vertingi.

Bet William, nemanau kad šiame forume yra įmanoma(na gal ir įmanoma, bet ganėtinai sunku) parduot gerą "daiktą".

Jei turi kokį .info domeną kuris vertas +-$2 tai gal dar ir parduosi kokiam vaikui kuris "clikindamas" tiek per šį mėnesį

sukrapštė. Atsiprašau jei aš klystu, bet tai yra mano asmeninė nuomonė :)

 

Sėkmės William

Redagavo DB92
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už palaikymą Jysc, gryną tiesą žmogus pasakė, kaip ir visose temose, kaip visada, lietuviai tik ir žiūri kaip prisi**st atsiprašant. Aš ne koks mažas vaikas kuriam verkiant reikia pinigų ir kaip kiti nepradėsiu kas dieną nuleidinėt kainų ar dar kažko, ar pirkti yra jūsų reikalas, daugiau komentarų nebereikia - ačiū. Laukiu daugiau pasiūlymų. Kažkas už uzeik.lt 150 LTL siūlė tai atmesiu pasiūlymą.

 

Netik lietuviai žiūri kaip prisi**st, užsienio forumuose kuriuose renkasi panaši auditorija dar ne taip būtų sudirbti tavo pasiūlymai ir domainai. Tiesiog nereikia tikėtis forume, kur žmonės džiaugiasi gavę 0,004 ct už kažkokį atliktą "darbą", gauti pasiūlymų kurie viršytų bent jau triženklę sumą.

 

Sėkmės parduodant domainus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

Visiems dėkui už palaikymą.

 

P.S Domeno uzeik.lt PR pakilo iki PR2. Tikrinant uzeik.lt rodo PR0, o www.uzeik.lt PR2. Nežinau kodėl taip yra, bet žinau, kad PR tikrai validus (tikras), o ne dėl hostingo IP ar pan, nes tame serveryje hostinamas ne vienas mano projektas, o PR turi tik šis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...