Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Krc atsitiko nelaime. Apvoge mano e-gold kur buvo visi mano sunkiai uzdirbti $. Issivede viska paliko tik 0.3$ saldainiui.

Kaip pavoge ir is kur suzinojo pass nenumanau, nedirbu jokiose sponsoriuose ir nesiregistruoju su siuo e-mail kuris buvo e-golde. Pass buvo ilgas ir raides buvo bet kokios atspet neimanoma. Nebent koks trojanas ar kazkas tokio yra kompe, patikrinau nieko nerado. Tai va noriu paklaust, girdejau galima per teisma sugrazint pavogtus $, tai noriu paklaust ar yra cia tokiu zmoniu kurie yra grazine savo $? Jei kas suteiktu kokios naudingos informacijos ir man grazintu mano $ tai tikrai gerai atsidekociau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nepadarysi ...

suma ir nedidele kad i teisma duot.

zodziu gali nagus grazut.

o seip kas sako scam gold tai apsaugas uzsidedi o trojana e-goldi pagaut sunku. man viena syki buvo $ is e-goldo nupyzdine bet ten per durnuma nebuvo nei pino nieko... daba nieks nepavogia nieko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nepadarysi ...

suma ir nedidele kad i teisma duot.

zodziu gali nagus grazut.

o seip kas sako scam gold tai apsaugas uzsidedi o trojana e-goldi pagaut sunku. man viena syki buvo $ is e-goldo nupyzdine bet ten per durnuma nebuvo nei pino nieko... daba nieks nepavogia nieko.

ash ne tai turiu galvoj. tiesiog egold padejus ant scameriu ir ju egolde daugiau nei kituose e-bankuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam tokias sumas laikyt egolde?

 

Norejau isleist sia suma projektui igyvendint

 

Parasiau jiem laiska kur paaiskinau kaip buvo ir paklausiau kaip per teisma grazint, kaip viskas vyks. Gal issigas teismo ir grazins, visko gali but. Gal tiesiog nenores galvos skausmo :lol:

Redagavo coms
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiųsk Spyware Doctor ir perskanuok kompiuterį, gali būti panašus dalykas, kaip man buvo, ir dar daugeliui kitų. Pastebėjau dabar vogimų intensyvumą, tad siūlau visiems nesnausti ir parsisiųsti arba atsinaujinti savo apsaugos priemones. Perskanuok PC ir pranešk jei rasi virusą "Goldun".

Redagavo okiro
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasydamas sia tema taip ir maniau, kad rasysit pats kaltas ir t.t., bet nustebau kad sita pranesima kokio tikejausi pamaciau tik dabar.

Idomu ka sakytum jei is taves pavogtu $. Ir seip tai gali atsitikti kiekvienam. Jei nores apvogs, pats isitikinau.

Beje pries sakydamas "pats kaltas" patikrink savo pc nuo visokiu trojanu, nes ka gali zinoti, gal ryt pabusi ir rasi tuscia e-gold.

Beje naudoju mozilla, tai reiskia kad mozilla irgi turbut bejege. Na va perskanavo 82% ir jau rado 242 uzkrestu failu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane taip pat yra buve apvoge... ir net keleta kartu.... :D

Pirmasyk kelis $, o kitakart virs keliolikos...

ir kas svarbiausia, kad tikrai aptikau trojana "Goldun" jau vien ish pavadinimo panasu, kad su e-goldu jis kazka daro...

Isvada: niekada nelaikyti ten pinigu, kad butu gaila juos prarast, nes ne pirmas ir ne paskutinis atvejis...

Uzuojauta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar kas nors taip daro,bet as turiu 2 eg accountus,vienu accountu naudojuosi visur o kitame tik laikau pinigus,pvz gavus didesne suma $$ persivedi i kita acc,tiesa biski gaila fee,bet dar ne karto nebuvo apvoge mano antro acc,jo nenaudoju niekur jokiame sponsoriuje net joks draugas nezino jo nr,o e-gold accounte kuriuo naudojuosi visur niekada nelaikau dideliu pinigu juos persivedu i kita savo acc.Ta accounta kur naudoju visur buvo apvoge kelis kartus,aisku per atlaiduma:) nzn ar tai gera ideja bet kol kas dar neapvoge mano accounto kur viski pinigai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...