Pereiti prie turinio

Uždarbio meetas Šiauliuose


Rekomenduojami pranešimai

Ką gi vadas tarė greičiausiai taip ir padarysim... Žinoma ne aš vienas sprendžiu. Dabar reiktų,kad parašytumėt visi tinka jums ar ne?

 

Beje liko šiek tiek mažiau nei mėnuo,tad jau netrukus išsiųsiu AŽ visiems šioje temoje pasisakiusiams asmenims,kad būtų priminimas :D

 

Mano nuomonė Vasario 6 būtų geriau,nes šeštadienis. Laukiame kitų nuomonės :D

 

Kolkas numatoma vieta - Bravarija

 

Susitikimo vieta - SM.

 

Laikas 17-19 val.

 

Galim koreguot,artėjant meet'ui viską konkretinsim :)

 

Jo, butu geriau sestadienis ir man paciam, nors ir penktadienis gerai, tik riektu biski veliau daryti.

Del laiko, tai turbut reiktu kokia 18 daryti, kaip galvojat?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sataniste :) ne 6 val, o 18valandą ;D taigi niekas nesigauna 6618.Na galėtum sakyt, kad 1+8= 9, kas apvertus yra 6, bet čia jau total bullshit.Tęsiant į temą man 5-6 manau nieko visai būtų, aš manau už šeštadieni būčiau, jei satanistam netinka, manau ir penktadieni išeitų.Dėl bravarijos nzn, yra ten koks vienas didokas stalas ar sėsim keliom grupėm, nes toks variantas manau būtų ne toks patrauklus.Paskaičiavau pasireiškusius temoj apie 16-17 buvo, bet manau kai jau reiks į meet'ą rinktis pusė persigalvoti gali

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bravarija sakyciau netinka, nes ten didele erdve ir pastovus surmulys :) nebent pagerimui tinkama vieta :) seip pagavlojau apie fiesta :) ten pasiemus didesni kambari su biliardu gal ir nieko butu :D aisku jei tokia dar yra :D prasuksiu kuria diena pro sali paziuresiu :D

 

Fiestoje mano jaunystė praleista :D Deja,brolau,Fiesta išnyko,nebėra nei biliardo kambarių (buvo 2) nei pačios Fiestos,ten beliko kiniečių restoranas ;/

 

Na šiaip,tu teisus ten pastovus šurmulys,bet kolkas geresnės vietos niekas nesugalvojo :D

Redagavo sets
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del surmulio as ir pats pagalvojau, bet kazkaip kad nelabai daug yra tokiu vietu, kur nemazai zmoniu galetu susest :) biski beda. Siaip megoje prie rusisku stalu kur 2 stalai yra ziauriai didelis kambarys, kuriame labai ramu. jeigu kas ruskava megstat, galima ir ten :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tariu ŽODĮ, VASARIO 6 dieną - Šeštadienį, 18:00 susitinkame Saulės Mieste 3 aukšte prie įėjimo į BRAVARIJĄ. Vėluojančių lauksime iki 18:10, o po to įsitaisysime kažkur Bravarijoje, tad dar labiau vėluojantys ar manantys kad vėluos galės pasukti man, paskutinėm dienom pateiksiu savo numerį pirmame POST'e :)

 

Sukūriau temą tam skirtoje vietoje: http://www.uzdarbis.lt/index.php?showtopic=109206

Redagavo FLSHS
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...