Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Metų forumietis 2009

 

Artėją metų pabaiga ir tuo pačiu atėjo laikas pratęsti forumo tradicijas - išrinkti penktąjį metų forumietį. :D

 

Metų forumietis - tai kasmetinis konkursas/renginys vykstantis uždarbis.lt forume, kurio metų yra išrenkamas daugiausiai forumo bendruomenei nusipelnęs asmuo.

 

Šiemet rinkimai turės 4 turus:

 

I turas: Atranka

Atrankoje iš visų forumo dalyvių bus išrenkami 32 dalyviai kurie varžysis sekančiuose etapuose.

II turas: Ketvirtfinalis

32 dalyviai bus suskirstyti (daugiausiai surinkę balsų prieš mažiausiai) į 8 grupes po 4 kur kiekvienos grupės nugalėtojas keliaus į kitą etapą.

III turas: Pusfinalis

Likę 8 dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes po 4 kur kiekvienos grupės nugalėtojas keliaus į finalą.

IV turas: Finalas

Finale varžysis du dalyviai ir daugiausiai forumo balsų surinkęs forumo dalyvis bus pripažintas metų forumiečiu 2009.

 

Metų forumiečio nugalėtojas po savo avataru galės nešioti "titulą" Metų forumietis 2009.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vau, jėga laukėm laukėm ;)) šiemet kažkas taps JUBILIEJINIU metų forumiečiu :D) Labai įdomia ir smagia tradicija jau tapo šie rinkimai :D smagu, visada būna būti paminėtam, kad ir vieną kitą kartą, jautiesi kažkiek ir davęs forumui daugiau :)) Net nebūtina laimėti tokių rinkimų, jau vien, kad kažkam kažką davei, ir tave paminėjo - tai jau šioks toks įvertinimas gaunas. Bei liepimas pasitempti sekantiems metams. Būtinai reikės atiduoti savo balsą, ir prabalsuoti už verčiausius :D)

 

Žinoma, kažkiek apmaudu matyti metų forumiečius pačius pirmus išrinktus DaVinci ir Calsberg, na bet vėlesni metų forumiečiai atperka manau juos drąsiai ir nuotaiką pataiso :D Tokius žmones turėti forume, su jais bendrauti yra tikra pagarba.

 

šaunuolis reject už inciatyvą, sėkmės besitvarkant :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik garsiai pamastysiu, pavyzdžiui laimės šiuos rinkimus koks žmogus, bet dauguma vistiek būtų balsavę už bosxs tai kažkaip įdomiai gaunas... aišku čia mano nuomonė mažai ką pakeis, bet manau gal būtų geriau, kad leistumėt laisvai visiem savo nuomonę reikšti, t.y. leistumėt balsuoti už betkurį :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
čia tik garsiai pamastysiu, pavyzdžiui laimės šiuos rinkimus koks žmogus, bet dauguma vistiek būtų balsavę už bosxs tai kažkaip įdomiai gaunas... aišku čia mano nuomonė mažai ką pakeis, bet manau gal būtų geriau, kad leistumėt laisvai visiem savo nuomonę reikšti, t.y. leistumėt balsuoti už betkurį :D

 

Is esmes teisybe. Nebus jau tokio titulo kaip 2kartinis Metu forumietis :D. O dabar issirinks koki loduka, kuris sukure 2 temas kurios virto offtopic'u :D (ir cia tikrai nepavydas)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už padėkas visiems :D

 

čia tik garsiai pamastysiu, pavyzdžiui laimės šiuos rinkimus koks žmogus, bet dauguma vistiek būtų balsavę už bosxs tai kažkaip įdomiai gaunas... aišku čia mano nuomonė mažai ką pakeis, bet manau gal būtų geriau, kad leistumėt laisvai visiem savo nuomonę reikšti, t.y. leistumėt balsuoti už betkurį :D

 

Aš jau parašiau dėl ko taip daroma :D, nesvarbu jis laimėtų antrą kart ar ne tas užrašo pakeitimas iš 2008 į 2008-2009 nieko nepakeistų. Praeiti metų forumiečiai (ne)oficialiai rinkimuose antra kart po išrinkimo irgi nedalyvavo, pirmi du paliko forumą, o Rimas pats kaip organizatorius pasiskelbė, kad nedalyvaus. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Is esmes teisybe. Nebus jau tokio titulo kaip 2kartinis Metu forumietis :). O dabar issirinks koki loduka, kuris sukure 2 temas kurios virto offtopic'u :D (ir cia tikrai nepavydas)

 

Nu jo...

 

Palyginus aš čia ne per seniausiai atsiradau,bet loduką įsiminiau bene geriausiai :D Praktiškai apie 9 iš 10 jo postų turi minusų ar bent jau minusą :) (ir cia tikrai nepavydas)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Už loduką gali balsuoti tik sutrikusio intelekto žmogus, toks pats kaip ir lodukas. Metų forumietis renkamas dėl jo pagalbos forumui, pagalbos forumo nariams, dėl jo pasiekimų, išmintingumo ir t.t, o ne dėl jo beprasmių/nelogiškų pranešimų. Gėda. Jūs dabar jį skatinat ir toliau taip debiliškai elgtis

 

Turbūt buvau ne taip suprastas... Tu perfrazavai mano galvoje besisukančias mintis. Už loduką balsuoja tik tie kuriems tai atrodo didis prikolas ir tie kurie jaučiasi tokie pat nežemiškai stiprūs ir protingi bachūrai kaip pats Alytaus mafiozas lodukas. Kaskart perskaičius jo postą aš skaniai pasijuokiu,arba sudeginu daug nervinių ląstelių.

 

Nepyk,loduk,bet nesusireikšmink ir stenkis nedaryti iš savęs klouno :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kadangi forumas šiais metais stipriai nusirito žemyn, tai nieko baisaus jei šiemet metų forumiečiu išrinkisme didžiausią forumo klauną.

 

Pritariu, nežinau kaip kitiems, bet man šis forumas atrodo krypsta suvaikėjimo link, arba aš rečiau pradėjau lankytis arba tikrai jis keičiasi, nebematau tų rimtų temų, kaip seniau. Susidaro toks įspūdis, jog forumo "vilkai" pasitraukė kažkur į šoną ir užleidžia vietą naujokams kurie čia būna vardan atsiliepimo ar postų skaičiaus.

 

Bet kokiu atveju palaikau uzdarbis.lt administracija.

Redagavo Darexs
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu, nežinau kaip kitiems, bet man šis forumas atrodo krypsta suvaikėjimo link, arba aš rečiau pradėjau lankytis arba tikrai jis keičiasi, nebematau tų rimtų temų, kaip seniau. Susidaro toks įspūdis, jog forumo "vilkai" pasitraukė kažkur į šoną ir užleidžia vietą naujokams kurie čia būna vardan atsiliepimo ar postų skaičiaus.

 

Bet kokiu atveju palaikau uzdarbis.lt administracija.

 

Viskas čia normalu, forume kas dieną užsiregistruoja nauji vartotojai, tai ir šlamšto daugiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lodukas teisinga strategija pasirinko... Lietuvoj kas pas mus "zvaigzdemis" tampa ? Visokie klounai ale Minedai visokie arba tas improvizatorius is Lietuvos talentai. Ir juk balsuoja zmones uz juos, siuncia mokamas sms...

Redagavo GotMilk?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isrinkus loduka, gal netycia jis ir pasitaisytu, pageretu postu kokybe, visgi tokios pareigos jau ipareigotu bent jau minimalaus nenusisnekejimo laikytis :)

 

P.S as uz ji nebalsuosiu

 

 

Nesutinku.

 

Tai iškreiptų šių rinkimų reikšmę, atsiminkit, kad "išrenkamas daugiausiai forumo bendruomenei nusipelnęs asmuo". Ir niekaip nesuprasiu, kaip jis nusipelno to, kad už jį tiek jau balsavusiųjų :) Manau tai nemažai pasako ir apie pačius rinkėjus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesutinku.

 

Tai iškreiptų šių rinkimų reikšmę, atsiminkit, kad "išrenkamas daugiausiai forumo bendruomenei nusipelnęs asmuo". Ir niekaip nesuprasiu, kaip jis nusipelno to, kad už jį tiek jau balsavusiųjų :) Manau tai nemažai pasako ir apie pačius rinkėjus.

 

Pritariu tavo nuomonei. Tas pats kaip ir per seimo rinkimus už prisikėlėlius balsavo

Redagavo kde
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na as ten pamasciau kas butu jeigu ivyktu si blogybe :)

 

Nemanau kad jeigu butu 1 x 1 ir netycia pirmautu lodukas, moderatoriai klastotu rezultatus, kad jis nelaimetu

 

Kaip tu klastosi kai pats gali suskaiciuoti kiek kas uz ka balsavo? Išvis manau cenzą reikėtu uždėt dėl balsavimo, pvz, kad naujokai negaletu balsuoti, nes ateina naujokai ir balsuoja už beleką (t.y. žiūri į kitus, kad kiti balsuoja už loduką)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atranka pasibaigė.

 

Į kitą etapą patenka: (jei klaidos kur ir įsivėlė, tai tik dėl blogai užrašytų nick'ų). :D

 

28 twea

17 lodukas

10 Ernestas

9 Lukas.

8 Tadas

8 European

7 maksim20

7 Mr. Metanas

6 Darius B.

5 Chakalasz

4 Skorpionas

4 dealeris

3 NickasLT

3 Jokeris

2 Vilmixas

2 Thirdsoul

2 redvel

2 psichosic

2 Programmer

2 NRB

2 Mr. P

2 ifixas

2 Gediminas_

2 Garbaniuzas

2 Darexs

2 bandiz

2 Bahu

2 Andrius B

-----------

taip pat iš likusiųjų burtu keliu buvo ištraukti kiti 4 nariai:

 

1 Sarma

1 MoneyMaker

1 virvaido

1 Kntz

 

 

Netrukus bus suskirstytos poros (daugiausiai surinkę prieš mažiausiai) ir prasidės antras raundas.

 

 

post-199-1261166144_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...