Pereiti prie turinio

PSO - nemokamos dovanos, padarius deposit'ą į Poker kambarius


Rekomenduojami pranešimai

PokerSource

 

Tikrai vertas dėmesio pasiūlymas planuojantiems daryti deposit į kokį nors pokerio kambarį!

 

Taigi atradau tikrai mano manymu geriausią bendrovę siūlančią bonusiukus padarus deposit'ą į daugumą pagrindinių pokerio kambarių. Tai pokersourceonline

Štai sąrašas pokerio kambarių:

 

Poker Stars

Full Tilt Poker

Ultimate Bet

Paradise Poker

Party Poker

PokerRoom

Bodog Poker

Absolute Poker

Dream Poker

Gnuf Poker

Sun Poker

Titan Poker

VegasPoker247

 

Man teko išbandyti PartyPoker, Pokerstars ir Full Tilt Poker bonusiukus

 

Tarkim mąstote padaryti depositą i PokerStars kambarį.

 

1) Užsiregistruojate;

2) Kaip viskas nurodyta užsiregistruojate i Pokerstars, patariu pasiimti 12k points dovaną;

3) Padarote deposit'ą. Minimaliai reik padaryt 50$. Priima MoneyBooker, MasterCard, Visa, todėl nemanau kad kam nors kils bėdų;

4) Sužaidžiate tiek handų, kad surinktumėte 250 FPP, man truko tai 3-4 dienas;

5) Patvirtinate, kad viską pabaigėte, surinkote reikiamą kieki taškų;

6) Per vieną, dvi dienas jusų užsakymas bus padarytas ir gausite 12k taškų.

 

Taigi 12k taškų pas juos yra lygu 120$ argi nepergerai? Ir jūs galite pasiimti įvairiausių dovanų, tarkim $120 čekį į PartyPoker, ar $120 čekį į TitanPoker kuriuos galėsite iškart nusiimti! Beto tai dar neviskas, surinkę Pokerstars dar 250 FPP gausite +50$ i Pokerstars sąskaitą. Taigi investavus 50$ gaunate 170$ dovanų, betod ar daug pakvietimų i freerollus kur prizai virš 1k$.!!!

 

 

Taigi jei kilo klausimų susisiekite, padėsiu :)

 

 

Registracija

Redagavo DarekaZ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va jau turiu 250 pointu :angry: reiskias laukiam 12000 PSO tasku is pokersourceonline :) po to jau tikriausiai pasiimsiu 120$ i partypoker it tiesiog nuimsiu :D

 

as siadnien paemaiu nauja pokerio bendrove, ultimatebet, reiks rink taskus po truputi, ziuresim kaip gausis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siadnien paemaiu nauja pokerio bendrove, ultimatebet, reiks rink taskus po truputi, ziuresim kaip gausis :angry:

 

Deposit Bonus: 100% Up To $650 Free

Minimum Age: 18 years old

Minimum Deposit: $100

Required Hands: 500 Ultimate Points

Minimum Limits: none

 

kai turesiu 650$ zinoma isidesiu :) kodel tureciau praleisti proga gauti nemokamai 650$ ? :D

Redagavo anon
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deposit Bonus: 100% Up To $650 Free

Minimum Age: 18 years old

Minimum Deposit: $100

Required Hands: 500 Ultimate Points

Minimum Limits: none

 

kai turesiu 650$ zinoma isidesiu :angry: kodel tureciau praleisti proga gauti nemokamai 650$ ? :D

 

paskui sumom astronominem reiks zaist, kad isgrynintum pinigus, man ir 100$ uztkes pakolkas, siam kartui. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas 10 pointu prideda po 1$ i tavo saskaita nuo bonuso :angry: tai ten gali net neskubet zaist ir koki tiesiog 200$ susirinkt bonuso ir tiek :)

 

 

tai jo teks surinkti 500 tasku paskui dar 500 tasku ir pasiimti savo 220$ ziureism kaip cia gausis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rizikinga rinkti tuos pointus PokerStars'e :mellow: gali lengvai pralosti kol tiek surinksi :)

 

jei moki zaisti gali tiek $ uzdirbti ir dar bonusu prisirinkti :( as savo depositintus 50$ jau nuemiau...

liko dar virs 100$ uzdirbtu, + 120$ bonusas nemokamai laukia is pokersourceonline

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei moki zaisti gali tiek $ uzdirbti ir dar bonusu prisirinkti :) as savo depositintus 50$ jau nuemiau...

liko dar virs 100$ uzdirbtu, + 120$ bonusas nemokamai laukia is pokersourceonline

As moku tik turnyrus zaisti :( . Beveik visada patenku i pinigus. B) Gal ir reikes imesti i PokerStars.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As moku tik turnyrus zaisti :rolleyes: . Beveik visada patenku i pinigus. B) Gal ir reikes imesti i PokerStars.

 

na jei mazais buy in zaidi tai gali tekt ilgokai parinkt, o siaip man tai be problemu pokerstarsuose susirinko per 2 dienas zaidziant casha :D

Redagavo DarekaZ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai....Buvau padares deposit Full Till Poker gavau bonusa surinkau gan nemazai pinigu, bet biski ju atzvilgiu as prisidirbau, nors a slikau teisus tai nieko daryt negali tik zaist pokeri ir galesiu cashout tik po 60 dienu. Cia mazdaug 60 dienu uzsalde cashout tipo mazdaug pralosi per 60 dienu ir bus ramu :D turiu ten apie 150$ bandziau siusti draugui ir neleido....Gal atsirastu norinciu kuriam pralosciau ? pvz Heads up turnyra koki is kiek norit o jus man e-gold, hansa arba moneybookers, cia tik pasiulymas :rolleyes: aisku kursas butu palankesnis jums jai ka pm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai....Buvau padares deposit Full Till Poker gavau bonusa surinkau gan nemazai pinigu, bet biski ju atzvilgiu as prisidirbau, nors a slikau teisus tai nieko daryt negali tik zaist pokeri ir galesiu cashout tik po 60 dienu. Cia mazdaug 60 dienu uzsalde cashout tipo mazdaug pralosi per 60 dienu ir bus ramu ;) turiu ten apie 150$ bandziau siusti draugui ir neleido....Gal atsirastu norinciu kuriam pralosciau ? pvz Heads up turnyra koki is kiek norit o jus man e-gold, hansa arba moneybookers, cia tik pasiulymas :D aisku kursas butu palankesnis jums jai ka pm

 

 

kaip pastebejau vis dazniau ir daznaiu siam forume nariai siulo kardintus pinigus, tad nepakibkite :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...